skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

Celjski mladinski in kadetski reprezentanti RS ter trenerji (1992 – 2013)

MLADINCI

  1. Anderluh Luka
  2. Begovič Rajko
  3. Bilbija Nenad 2,3 Ž
  4. Bon Marko
  5. Burdian Boštjan
  6. Čudič Aljoša 4
  7. Čudič Gregor
  8. Gorenjak Jure 6
  9. Gregorc Jan
  10. Kisovec Luka Œ1
  11. Kosaber Klemen Œ 1,2
  12. Kozlina Miladin Œ 1,2
  13. Lapajne Beno*
  14. Lorger Gregor
  15. Mačkovšek Borut* ‘6
  16. Matešič Vinko
  17. Muhovec Aleš
  18. Obajdin Sebastjan
  19. Pajovič Aleš
  20. Poteko Vid 5
  21. Praznik Rok
  22. Rezar Aljoša
  23. Sendelbah Blaž ‘6
  24. Svet Tadej
  25. Špiljak Jaka
  26. Tomšič Tomaž*
  27. Bajram Dino Œ1
  28. Bilbija Goran
  29. Blagotinšek Blaž
  30. Bratanovič Muamer Ž3
  31. Cvikl Robert Ž3
  32. Čudič Bojan
  33. Gajič Dragan Œ1,2,3
  34. Gorenšek Miha Œ 1,2
  35. Ivančič Rok
  36. Kodrin Tilen ‘6
  37. Kovač David
  38. Kozomara Goran
  39. Lesjak Urban 5
  40. Lubej Zoran
  41. Marguč Gašper 5
  42. Mlakar Žiga 5
  43. Natek Jure* 2
  44. Ocvirk Tomaž
  45. Podpečan Dušan
  46. Potočnik Gregor ‘6
  47. Razgor David 4
  48. Savič Dejan Ž3
  49. Stopar Urban
  50. Ščurek Luka Ž3
  51. Štruc Klemen
  52. Trbojevič Dani
  53. Vugrinec Renato*
  54. Žvižej Luka
  55. Žabič Igor ‘6

* … prišli iz drugih klubov (“tujci”)

Nosilci mladinskih medalj (številke nadpisane poleg imena):

  1. Πsrebro EP 2002
  2.  bron SP 2003
  3. Ž bron EP 2004
  4.  bron SP 2009
  5.  bron EP 2010
  6. ‘ bron EP 2012

KADETI

  1. Anderluh Dejan
  2. Beđeti Jakub Œ1
  3. Bilbija Nenad
  4. Blagotinšek Blaž
  5. Bon Marko
  6. Burdian Boštjan
  7. Cvetko Rok Œ1
  8. Čudič Aljoša
  9. Čudič Bojan
  10. Čudič Gregor
  11. Fižuleto Lucijan
  12. Gajič Dragan
  13. Gorenšek Miha
  14. Gregorc Jan
  15. Husar Blaž Œ1
  16. Ivančič Rok
  17. Janc Blaž* Œ1
  18. Kastelic Urh Œ1
  19. Kikanovič Luka Œ1
  20. Kodrin Tilen
  21. Kopitar Sebastjan
  22. Kosaber Klemen
  23. Kovač David
  24. Kozlina Miladin
  25. Kozomara Goran
  26. Krauthaker Branko
  27. Lesjak Mitja
  28. Lesjak Urban
  29. Malus Jaka Œ1
  30. Mačkovšek Borut*
  31. Marcen Igor
  32. Marguč Gal Œ1
  33. Marguč Gašper
  34. Mikanovič Saša*
  35. Mlakar Žiga
  36. Pajovič Aleš
  37. Pinter Dejan
  38. Poteko Vid
  39. Potočnik Gregor
  40. Praznik Rok
  41. Razgor David
  42. Rezar Aljoša
  43. Sendelbah Blaž
  44. Slamnik Mitja
  45. Šantl Robi
  46. Štruc Klemen
  47. Trbojevič Dani
  48. Verdinek Matic
  49. Žabič Igor
  50. Žvižej Luka

Trenerji mladincev

Miro Požun

• 1992/93
• ni podatka uvrstitve

Aleš Praznik

• 20. SP 1997

Tone Tiselj

• 1998/99
• ni podatka uvrstitve

Mišo Toplak

• 5. EP 2000
• 16. SP 2001

Slavko Ivezič

• 2. EP 2002 1
• 3. SP 2003 2
• 3. EP 2004 3
• 13. EP 2008
• 3. SP 2009 4
• 3. EP 2010 5
• 8. SP 2011
• 3. EP 2012 6
• 9. SP 2013

Trenerji kadetov

Igor Razgor

• 5. EP 1997

Matjaž Guček

• 5. EP 2003

Aleš Praznik

• 13. EP 2006

… po podatkih s spletnih strani RZS:
http://www.rokometna-zveza.si/reprezentance/moski/mladinci
http://www.rokometna-zveza.si/reprezentance/moski/kadeti

Možnost filtriranja

Iskanje

Tip vsebine

Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije

Organizacija

Partner


Izbira pokrajine


2008 - 2022 © Portal KAMRA, Izdelava: TrueCAD d.o.o.