skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

Igralo se je duhovito in hitro

Ob 40-obletnici rokometa v Celju (1986) je bil v almanahu objavljen tudi intervju Francija Božiča (Delo) s predsednikom IO kluba Andrejem Šušteričem. Med drugim je povedal tudi, da sem “duhovni oče celjske rokometne šole”.

O celjski rokometni šoli se je med publiko govorilo, če se je na primer igralo duhovito, hitro. O njej so govorili tudi trenerji mladih slovenskih in jugoslovanskih reprezentanc, ki s celjskimi reprezentanti niso imeli težav, saj so vedeli, kako se igra v napadu in obrambi.

Preberi več

Fotogalerija

Informacije o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke, ki zagotavljajo najboljšo uporabniško izkušnjo. Piškotki se hranijo v vašem spletnem brskalniku, v njih so shranjeni podatki o izbrani regiji, služijo za vodenje sej uporabnikov in podobno. Poleg tega nam omogočajo boljše razumevanje posameznih odsekov spletne strani, ki se vam zdijo najbolj zanimivi in uporabni.

Preko zavihkov na levi strani lahko nastavite vse vaše nastavitve piškotkov na teh straneh.

Možnost filtriranja

Iskanje

Tip vsebine

Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije

Izbira pokrajine


2008 - 2025 © Portal KAMRA, Izdelava: TrueCAD d.o.o.