skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

Razstava Marijana Mirta in Irene Gajser

Pokrajinski muzej Ptuj – Ormož vas v četrtek, 11. septembra 2025, ob 18. uri vabi v Miheličevo galerijo na odprtje razstave Sprehodi.

Predstavljena bodo najnovejša kiparska in fotografska dela Marijana Mirta, ki so nastala na študijskem izpopolnjevanju v Parizu leta 2024 in pregledna, desetletna slikarska produkcija Irene Gajser. Preplet dveh različnih ustvarjalnih avtorskih poetik ustvarja v prostorih Miheličeve galerije novo, celostno in aktualno podobo sodobne likovne umetnosti današnjega časa.

Na ogled do 12. oktobra 2025.

Fotogalerija

Informacije o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke, ki zagotavljajo najboljšo uporabniško izkušnjo. Piškotki se hranijo v vašem spletnem brskalniku, v njih so shranjeni podatki o izbrani regiji, služijo za vodenje sej uporabnikov in podobno. Poleg tega nam omogočajo boljše razumevanje posameznih odsekov spletne strani, ki se vam zdijo najbolj zanimivi in uporabni.

Preko zavihkov na levi strani lahko nastavite vse vaše nastavitve piškotkov na teh straneh.

Možnost filtriranja

Iskanje

Tip vsebine

Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije

Izbira pokrajine


2008 - 2025 © Portal KAMRA, Izdelava: TrueCAD d.o.o.