skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

Logatec



Na razglednici je Hotel Kramar – Logatec je bil nekdaj letoviški kraj. Ovalni del stavbe so podrli, da so lahko razširili cesto. Pavle, ki je bil dedič, je umrl v Nemčiji v koncentracijskem taborišču (informator: ga. Anka Petriček).

Pri hotelu (na fotografiji za drevesi) je včasih stala kapelica, okrog nje so zavili s procesijo za veliko noč in Sv. Rešnje Telo. Za hotelom, na Naklem, ki je dandanes pozidan, pa je bil park z urejenimi sprehajalnimi potmi. (informator: ga. Marija Musec)

Slika

Informacije o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke, ki zagotavljajo najboljšo uporabniško izkušnjo. Piškotki se hranijo v vašem spletnem brskalniku, v njih so shranjeni podatki o izbrani regiji, služijo za vodenje sej uporabnikov in podobno. Poleg tega nam omogočajo boljše razumevanje posameznih odsekov spletne strani, ki se vam zdijo najbolj zanimivi in uporabni.

Preko zavihkov na levi strani lahko nastavite vse vaše nastavitve piškotkov na teh straneh.

Možnost filtriranja

Iskanje

Tip vsebine

Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije

Izbira pokrajine


2008 - 2025 © Portal KAMRA, Izdelava: TrueCAD d.o.o.