skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

Moški del šolskega kadra na OŠ D.Kette, Ilir. Bistrica 1964

Ko je bilo na naših šolah še dovolj učiteljev …

Takole smo se učitelji z OŠ Dragotin Kette v Ilirski Bistrici, ob zaključku šolskega leta 1963/64, postavili pred fotoaparat. Za to je bil poseben razlog. Naš dolgoletni ravnatelj na ilirskobistriški osnovni šoli Franc Raktelj se je poslavljal od šole, ki jo je vodil 7 let. Zamenjal ga je Franc Munih, ki je v raznih funkcijah vodil šolo in šolsko življenje na Bistriškem od leta 1947. Moški del kolektiva se je takole postavil ob bok obema slavljencema.

Z desne sedijo: Franc Pavlovič, Franc Munih, Franc Raktelj in Vojko Čeligoj. Stojijo Dimitrij Bonano, Darko Butinar, Matija Nosan, Mirko Tomažič, Dimitrij Grlj in Jože Šajn.

Danes je na šoli le toliko učiteljev, da bi komaj sestavili ekipo prve pomoči. Vse sloni na ženskih ramah! (145/vč)

Slika

Vsebina: Moški del šolskega kadra na OŠ D.Kette, Ilir. Bistrica 1964
Informacije o uporabi piškotkov

Spletna stran uporablja piškotke, ki zagotavljajo najboljšo uporabniško izkušnjo. Piškotki se hranijo v vašem spletnem brskalniku, v njih so shranjeni podatki o izbrani regiji, služijo za vodenje sej uporabnikov in podobno. Poleg tega nam omogočajo boljše razumevanje posameznih odsekov spletne strani, ki se vam zdijo najbolj zanimivi in uporabni.

Preko zavihkov na levi strani lahko nastavite vse vaše nastavitve piškotkov na teh straneh.

Možnost filtriranja

Iskanje

Tip vsebine

Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije
Kategorije

Izbira pokrajine


2008 - 2025 © Portal KAMRA, Izdelava: TrueCAD d.o.o.